O Inwestycji

Lokalizacja

Osiedle Arkadia znajdować się będzie na osiedlu Jar w północnej części Torunia obok skrzyżowania ulic Watzenrodego i Strobanda. W otoczeniu malowniczej natury, w samym centrum zielonych płuc miasta powstaje kameralny budynek mieszkalny, a w nim 36 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni oraz jeden lokal usługowy. Projekt wyróżnia się nieprzeciętną architekturą oraz wysoką jakością wykonania.

Komfort i bezpieczeństwo

Budynek, który tworzymy dla Ciebie posiadać będzie nowoczesne rozwiązania użytkowe, aby każdy mógł znaleźć tam swoją bezpieczną i komfortową życiową przestrzeń. Dlatego właśnie dla Twojej wygody wykonane zostaną między innymi: przestronne balkony i tarasy, windy, parking podziemny, wideodomofony i wiele innych. Przestrzeń z istniejącym drzewostanem wokół budynku, zagospodarowana zostanie zielenią urządzoną.

W harmonii z naturą

Innowacyjne i praktyczne rozwiązania użytkowe to tylko część tworząca wyjątkowość naszej inwestycji. Niewątpliwie istotną rolę w życiu osiedla odgrywać będzie bliskie otoczenie lasów oraz zieleni znajdującej się na terenie całej inwestycji. Osiedle Arkadia to idealne połączenie miejskiego klimatu z naturą.

Infrastruktura

W planach osiedla przewidziane jest wybudowanie drogi dojazdowej do parkingu podziemnego, chodniki, oświetlenie oraz system monitoringu dla jeszcze wyższego komfortu i bezpieczeństwa mieszkańców. Władze Torunia posiadają atrakcyjną wizję rozbudowy całej okolicy tej części miasta. Według niej planowane są inwestycje takie jak utworzenie przedszkola i szkoły zaraz obok naszego osiedla czy wybudowanie linii tramwajowej i autobusowej wraz z całą infrastrukturą drogową wzdłuż ulicy Watzenrodego, Strobanda i Grasera. Dodatkowo okoliczne tereny mają przeplatać ścieżki rowerowe, parki i skwery służące codziennej rekreacji mieszkańców tej dzielnicy Torunia.

Windy

cichobieżne, obsługujące wszystkie kondygnacje

Tarasy

przestronne, wygodne,
wyłożone płytkami

Parking podziemny

zaprojektowane również z myślą o autach z instalacją LPG

Wideodomofony

zainstalowane
w każdym mieszkaniu

Komórki lokatorskie

zlokalizowane na klatkach schodowych
dla wygody mieszkańców

Rowerownie

ogólnodostępne oraz
z możliwością wykupienia stanowiska

Bliskość terenow zielonych

osiedle znjduję sie
w bezpośrednim sąsiedztwie lasu

Monitoring

obejmujący teren wokół budynków
oraz parking podziemny

Stacja zmiękczana wody

centralne urządzenia
poprawiające jakość wody pitnej

Rolety zewnętrzne

dla mieszkań znajdujących
się na parterze

Oświetlenie LED

na klatce schodowej oraz
na terenie zewnętrznym

Opomiarowanie mediów

zdalny odczyt liczników
wody oraz ciepłomierzy

Zamieszczone w niniejszym materiale opisy i wizualizacje nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i publikowane są w celach informacyjnych.
Przedstawione rzuty i wizualizacje mają charakter poglądowy i nie mogą być traktowane jako ostateczne projekty realizacyjne (Dz.U.2016.380 j.t.).
Naszym zamiarem jest przybliżenie Państwu naszej oferty lokali na Osiedlu Arkadia.