Arkadia 1

Osiedle Arkadia usytuowane w zielonych płucach Torunia stanie się przystanią, która zapewni Ci idealne warunki do życia. Rozwijaj swoje pasje, ciesz się otaczającą naturą, spędzaj czas tak, jak tylko zechcesz, korzystając z naszych udogodnień.

Osiedlu Arkadia czeka na Ciebie 36 mieszkań o różnej powierzchni, zaopatrzonych w tarasy lub balkony, z których można podziwiać najpiękniejszą część miasta. Oprócz tego zapewniamy Ci po prostu świetne, nowoczesne, przytulne mieszkania.

W pobliżu osiedla znajdują się miejsca doskonałe do spędzania czasu z rodziną lub przyjaciółmi. Dodatkowo, jako zmotoryzowany mieszkaniec osiedla otrzymujesz miejsca parkingowe, zarówno podziemne, jak i te znajdujące się na zewnątrz.

 

Poniżej przedstawiamy interaktywny rzut budynku. W celu obejrzenia kart mieszkań proszę kliknąć na odpowiednią kondygnację, aby przeglądać dostępne lokale mieszkalne. Zachęcamy również do skorzystania z wyszukiwarki mieszkań, która znajduje się pod wizualizacją budynku.

Zamieszczone w niniejszym materiale opisy i wizualizacje nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i publikowane są w celach informacyjnych. Przedstawione rzuty i wizualizacje mają charakter poglądowy i nie mogą być traktowane jako ostateczne projekty realizacyjne (Dz.U.2016.380 j.t.). Naszym zamiarem jest przybliżenie Państwu naszej oferty lokali na Osiedlu Arkadia.