Arkadia 1

Osiedle Arkadia usytuowane w zielonych płucach Torunia stanie się przystanią, która zapewni Ci idealne warunki do życia. Rozwijaj swoje pasje, ciesz się otaczającą naturą, spędzaj czas tak, jak tylko zechcesz, korzystając z naszych udogodnień.

Osiedlu Arkadia czeka na Ciebie ponad 250 mieszkań o różnej powierzchni, zaopatrzonych w tarasy lub balkony, z których można podziwiać najpiękniejszą część miasta. Oprócz tego zapewniamy Ci po prostu świetne, nowoczesne, przytulne mieszkania.

W pobliżu osiedla znajdują się miejsca doskonałe do spędzania czasu z rodziną lub przyjaciółmi. Są to rozległe tereny zielone oraz rozlokowane na osiedlu tereny rekreacyjne. Dodatkowo, jako zmotoryzowany mieszkaniec osiedla otrzymujesz mnóstwo miejsc parkingowych, zarówno podziemnych, jak i tych znajdujących się na zewnątrz.

Rozwiń plan osiedla

W harmonii z naturą

Zamieszczone w niniejszym materiale opisy i wizualizacje nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i publikowane są w celach informacyjnych.
Przedstawione rzuty i wizualizacje mają charakter poglądowy i nie mogą być traktowane jako ostateczne projekty realizacyjne (Dz.U.2016.380 j.t.).
Naszym zamiarem jest przybliżenie Państwu naszej oferty lokali na Osiedlu Arkadia.

0
Connecting
Please wait...
Chat online!

Przepraszamy, nikogo z nas nie ma w tej chwili online. Zostaw wiadomość.

Imię i Nazwisko
* Email
* Twoja wiadomość
Porozmawiaj z nami

Need more help? Save time by starting your support request online.

Imię i Nazwisko
* Email
* Twoja wiadomość
Chat online!
Jak Ci się rozmawiało?

Rozwijamy się dla Ciebie! Zostaw nam wiadomość zwrotną.

Jak oceniasz nasze wsparcie?